خانه / جدیدترین دیزاین منزل / ۳۰ مدل تزیین چیدمان ودکوراسیون اتاق خواب نارنجی و پرتقالی [منحصر بفرد]

۳۰ مدل تزیین چیدمان ودکوراسیون اتاق خواب نارنجی و پرتقالی [منحصر بفرد]

بروزرسانی شده در تاریخ ۹۷/۳/۳۱

مطمئنا تزیین دکوراسیون اتاق خواب با رنگ نارنجی یکی از آن ایده هایی است که کمتر کسی به سراغش می رود. رنگ نارنجی فضای اتاق خواب را روشن، گرم و بسیار لذت بخش می کند، نارنجی رنگی سرشار از زندگی و شادی است، اما انتخاب تناژی نامناسب از این رنگ می تواند نتیجه ای عکس داشته و به چشم افراد تند و تیز بیاید بگونه ای که ذهنیتی منفی در افراد ساکن اتاق ایجاد می کند.  ترکیب سایه های تیره تر رنگ نارنجی را با رنگ سفید یکی از بهترین ایده ها است زیرا این ترکیب معمولا در اکثر اتاق خواب ها نتیجه ای مطمئن و مطلوب خواهد داشت. لزومی ندارد حتما دیوارهای اتاق به رنگ نارنجی باشند از رنگ نارنجی علاوه بر دیوارهای اتاق می توانید در لامپ ها، روتختی یا فرش پهن شده در اتاق خواب استفاده کنید. برای ایجاد ترکیب مناسب می توانید در کنار لوازمی که در بالا به رنگ نارنجی انتخاب کرده اید، قسمت های پرده و فریم پنجره، درب ورود و خروج اتاق خوب، درب کمدها و سقف اتاق خواب را به رنگ سفید دربیاورید. به این شیوه ترکیب و هماهنگی بسیار زیبایی از رنگ نارنجی در اتاق خواب خود خواهید داشت.

بیشتر کسانی که به فکر زیبایی دکوراسیون داخل خانه ی خود هستند و تنوع طلب هستند همیشه به دنبال تغیر دکوراسیون خانه ی خود هستند.بیشتر افراد نیز برای تغیر دکوراسیون داخل اتاق خواب خود یک رنگ را در نظر میگیرند و اتاق خواب خود را به آن رنگ درست میکنند یکی از زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون اتاق رنگ نارنجی است که جذابیت خاصی دارد برای استفاده از رنگ نارنجی در اتاق خواب باید همه ی لوازم خانه را برای هماهنگی با آن رنگ عوض کنید تا رنگی که برای اتاق خواب استفاده میکنید با تمامی لوازم اتاق هماهنگ باشد استفاده رنگ نارنجی در در دیوار اتاق و استفاده از تخت خواب و مبلمان در اتاق خواب لوکس باعث افزایش زیبایی و احساس آرامش در آن اتاق میشود.رنگ های زرد و سفید ونارنجی به دلیل روشن بودن باعث ایجاد یک محیط شاد میشود پس اگر برای دکوراسوین داخل اتاق خواب خود رنگ نارنجی را انتخاب کرده اید استفاده از رنگ های زرد و سفید درمیان آن باعث جلب توجه همه میشود و همچنین اتاق خواب به یک مکان شاد تبدیل میشود که علوه بر استراحت در آن اتاق هنگام نشستن و مطالعه نیز میتوانید احساس آرامش و راحتی خاصی داشته باشید.

ایده دیگر در استفاده از رنگ نارنجی، رنگ زدن دیوارهای اتاق خواب به رنگ سفید یا کرم و سپس ترکیب آن با مبلمانی به رنگ نارنجی خواهد بود. برای آوردن رنگ نارنجی به اتاق خوابتان، حتی پهن کردن روتختی شیک و زیبا یا بالش ها و کوسن های کوچک به رنگ نارنجی می تواند این کار را برای شما به بهترین و زیباترین نحو انجام بدهد. اگر علاقه دارید رنگ غالب در اتاق خواب نارنجی باشد و بگونه ای تم تمام نارنجی در اتاق داشته باشید، می توانید از ترکیب تناژهای مختلف رنگ نارنجی استفاده کنید. برای مثال دیوارهای اتاق را به رنگ نارنجی روشن درآورید و در سایر قسمت ها از رنگ نارنجی تیره  استفاده کنید. البته اضافه کردن مقداری رنگ سفید در اتاق به متعادل تر شدن فضا کمک بسیاری می کند. استفاده از ترکیب رنگ سفید و نارنجی در اتاق خواب راه حل خوب و مطمئنی برای این موضوع می باشد.

 Orange-Bedroom-design-ideas (1)

Orange-Bedroom-design-ideas (2)

Orange-Bedroom-design-ideas (3)

Orange-Bedroom-design-ideas (4)

Orange-Bedroom-design-ideas (5)

Orange-Bedroom-design-ideas (6)

Orange-Bedroom-design-ideas (7)

Orange-Bedroom-design-ideas (8)

Orange-Bedroom-design-ideas (9)

Orange-Bedroom-design-ideas (10)

Orange-Bedroom-design-ideas (11)

Orange-Bedroom-design-ideas (12)

Orange-Bedroom-design-ideas (13)

Orange-Bedroom-design-ideas (14)

Orange-Bedroom-design-ideas (15)

اتاق خواب با رنگ نارنجی

Orange-Bedroom-design-ideas (16)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!

۳۰ مدل تزیین چیدمان ودکوراسیون اتاق خواب نارنجی و پرتقالی [منحصر بفرد]

مهدی
اتاق خواب رویایی سفید رنگ , تزیین چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب با رنگ نارنجی , راهنمای کامل استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون خانه بهمراه عکس , رنگ نارنجی در اتاق نشیمن و پذیرایی

آخرین مطالب بخش اتاق خواب

 • ۳۰ مدل تزیین دکوراسیون داخلی اتاق خواب با چوب و [اتاق چوبی لوکس]
 • ۳۰ مدل اتاق خواب شیک لوکس – طراحی و [دکوراسیون اتاق خواب مدرن ۲۰۱۹]
 • ۴۰ مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس ۲۰۱۹
 • ۳۰ مدل تخت کمجا و تاشو شیک در دکوراسیون اتاق خواب کمجا در سال ۲۰۱۹
 • ۳۴ مدل سرویس خواب نوزاد [فوق لوکس] با چیدمان برای دختر و پسر خردسال

پیشنهادات ویژه اتاق برای ادامه

 • نبض بازار

  قیمت خرید ۵۰ مدل میز تحریر [ میز کامپیوتر جدید ] در سال ۹۶ – میز مطالعه مدرن

 • نبض بازار

  ۵۰ مدل قیمت مبل راحتی در بازار – سال ۹۶ با لینک خرید + عکس

 • استفاده از عناصر طبیعی و گل و گیاه در دکوراسیون منزل

 • معرفی ۲۵ مدل گلدان آویز مناسب دکوراسیون آپارتمان های کمجا


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

آشنایی با ۶ نمونه از گیاهان مقاوم به گرما

زیبایی گیاهان مقاوم به گرما گیاهان مقاوم به گرما معمولاً گیاهانی هستند که عاشق خورشید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *