خانه / جدیدترین دیزاین منزل / ۲۶ مدل قفسه کتاب سوپر مدرن برای اتاق نشیمن و اتاق خواب

۲۶ مدل قفسه کتاب سوپر مدرن برای اتاق نشیمن و اتاق خواب

 

بروزرسانی شده در تاریخ ۹۷/۳/۱۴

انتخاب مدل قفسه کتاب مدرن و شیک برای تزیین اتاق های پر رقت و آمد خانه مانند نشیمن، مناسب آنهایی است که می خواهند خود را دائما غرق در دنیای کتاب های مورد علاقه شان احساس کنند و یک لحظه از آنها دور نباشند. اما در حقیقت این کار فقط مخصوص افراد علاقه مند به کتاب نیست. بسیاری از خانه های مدرن امروزی در حال روی آوردن به قفسه های کتاب به منظور اضافه کردن رنگ های جدید و منحصر بفرد به دکوراسیون داخلی هستند.علاوه بر این نیازی نیست حتما قفسه های کتاب فقط توسط کتاب ها پر شوند،  با تهیه این مدل ها، سکوهایی در اختیار خواهید داشت که به شما اجازه خودنمایی وسایل دکوری زیبا و حتی افتخارات کسب شده در رشته های ورزشی توسط شما را خواهد داد.

همه ی ما به یک قفسه بزرگ و باشکوه نیاز داریم تا بتوانیم هر وقت کتابی لازم داشتیم از ان برداریم پس حالا وقتشه که نیازمون رو برطرف کنیم کتابخانه ها علاوه بر کاربرد های زیادی که درخانه دارد باعث زیبایی دکوراسیون داخل خانه میشود.اگر میخواهید کتابخانه برای اتاق پذیرایی خود بخرید سعی کنید از کتابخانه ای کوچک با طرح زیبا را انتخاب کنید تا باعث زیبایی دکوراسیون داخل اتاق پذیرایی شود و همچنین باید در موقع خرید نوع و طرح قفسه کتاب را با توجه به طرح وسایل های در خانه مثل مبلمان و… انتخاب کنیدتا با همه ی وسایل های موجود در خانه هماهنگ باشد. امروزه قفسه در همه ی خانه ها نیاز است پس سعی کنید اگر کتاب هم نمیخوانید یک قفسه در خانه ی خود داشته باشید که هم باعث افزایش زیبایی خانه میشود و هم تغیر دید مهمان ها نسبت به شما میشود.یکی دیگر از عنصر های اصلی در دکوراسیون داخل خانه که باعث زیبایی و جلب توجه مهمان ها میشود کتابخانه است. ولی اگر میخواهید کتابخانه برای اتاق خواب بخرید سعی کنید کتابخانه ای بزرگ با طرح های زیبا را انتخاب کنید که هم کتاب کافی برای مطالعه داشته باشید و هم بتوانید زیبایی اتاق را افزایش دهید.درموقع خرید قفسه کتاب فقط فکر این نباشید که بتواند کتاب های مارا نگه دارد حتمی به طرح و رنگ ان نیز توجه کنید تا به نقض دکوراسیون داخل خانه ی شما تبدیل نشود.

حال خودتان فکر کنید چه مدل قفسه های کتابی را بیشتر برای اتاق خواب یا اتاق نشیمن می پسندید؟ اکثر طراحان و خانه دارها به سمت مدل های دیواری کتابخانه ها تمایل دارند زیرا این مدل ها با ایجاد حس شناور بودن در فضا، آنرا بزرگ تر نیز جلوه خواهند داد.مدل قفسه هایی که در این مطلب با آنها آشنا خواهید شد نمونه ای کامل از طرح های زیبا و ارگونومیک هستند و ترکیبی بسیار مناسب از این دو عنصر مهم را به مصرف کننده ارائه می دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدل-قفسه-کتاب (6)

یکی از مکان هایی که قفسه کتاب در آن ضروری است اتاق خواب کودک است. زیرا کتاب و اسباب بازی دو وسیله ای هستند که در اتاق کودکان سریعا افزایش پیدا می کنند و تا بخود بیایید متوجه تعداد زیاد آنها خواهید شد که نمایی نامرتب و بهم ریخته به دکوراسیون اتاق می دهند. برای اینکه جلوی بهم ریختگی اتاق توسط این وسایل را بگیرید به قفسه هایی کاربردی و جادار نیاز دارید تا علاوه بر نگهداری تمام لوازم دم دستی کودک، فضای مرتب و زیبا نیز در دکوراسیون اتاق ایجاد کند. در شکل های زیر تعدادی از قفسه های جالب اتاق کودک را مشاهده می کنید که علاوه بر کتاب برای نگهداری سایر اشیاء نیز مفید و سودمند هستند.

مدل-قفسه-کتاب (10)

مدل-قفسه-کتاب (2)

مدل-قفسه-کتاب (1)

حتما می دانید که قفسه کتاب فقط برای نگهداری کتاب نیست، به همین خاطر است که وجود آن در هر اتاقی بعنوان فرصتی مناسب برای خلق ایده های جذاب و شیک در دکوراسیون داخلی شناخته می شود. با اضافه کردن عکس های خانوادگی به قفسه می توانید هویتی معنا دار به آن بدهید طوری که آن قفسه دیگر برای شما یک قفسه معمولی نخواهد بود. آیتم ها را به صورت گروهی و دسته دسته براساس رنگ، شکل و اندازه در قفسه ها به نمایش بگذارید تا آنها را به صورت یک آرایش بصری زیبا و هنری به اعضای خانواده و مهمانانتان نشان بدهید.

مدل-قفسه-کتاب (4)

اگر دائما به یک سری از کتاب رجوع می کنید و بعداز استفاده آنها را در گوشه و کنار خانه جا می گذارید، به یک قفسه کتاب کوچک و در دسترس نیاز دارید تا سریعا بتوانید این کتاب ها را برداشته و بعداز استفاده آنها را در سر جایشان قرار بدهید. خوشبختانه تعدادی قفسه های شیک امروزی برای این منظور طراحی شده اند که علاوه بر ایجاد فضای مناسب، استایلی هنری به دکوراسیون خانه نیز می دهند. در شکل اول مدلی دیواری  را مشاهده می کنید که برای فضاهای کوچک طراحی شده است اما شکل دوم هم قابلیت استفاده بصورت زمینی را دارد و هم بصورت ایستاده، در کنار ایجاد فضای زیاد برای نگهداری کتاب، می شود از آن بعنوان جدا کننده اتاق نیز استفاده کرد.

مدل-قفسه-کتاب (3)

مدل-قفسه-کتاب (7)

مدل قفسه کتاب زیر مناسب ترین نمونه برای دکوراسیون خانه های امروزی و مدرن باشد. این قفسه های شیک و ظریف، فضای بسیار مناسبی برای نگهداری کتاب و سایر اشیاء دکوری فراهم کرده و آنها را به صورت زیبایی بنمایش می گذارد. چنین قفسه های زیبایی را باید در اتاق نشیمن استفاده کرده تا در دید همگان قرار بگیرند. اما اگر فضای خیلی کمی در اختیار دارید مدل آورده شده در شکل دوم که به قفسه کمپکت معروف است به روش جالبی کتاب های شما را نگهداری می کند. این قفسه مکعبی را می شود به صورت میز کنار مبلی یا کنار تخت نیز استفاده کرد.

مدل-قفسه-کتاب (5)

مدل-قفسه-کتاب (9)

در شکل زیر مدل قفسه کتاب بسیار ساده را مشاهده می کنید که از ورق های متقاطع بسیار نازک بعنوان قفسه استفاده می کند. این طرح ظریف به آنها اجازه می دهد در هر مکانی به راحتی نصب شوند بدون اینکه فضایی را اشغال کنند. قفسه های شناور مکانی مناسب برای بنمایش گذاشتن اشیاء مختلف دکوری و کاربردی است. می توانید کالکشن های محبوب خود را در این مکان چیده و سریعا آنها را تبدیل به یک نقطه کانونی در دکوراسیون خود کنید. قرار دادن انواع کتاب و مجلات با جلدهای رنگارنگ نیز می تواند جلوه شادی در فضای اطراف ایجاد کند.

 

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (1)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (2)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (3)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (4)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (5)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (6)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (7)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (8)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (9)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (10)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (11)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (12)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (13)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (14)

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (15)

مدل قفسه کتاب

Beautiful-contemporary-bookshelf-design-ideas (16)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!

۲۶ مدل قفسه کتاب سوپر مدرن برای اتاق نشیمن و اتاق خواب

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

مهدی
استفاده از قفسه کتاب بعنوان دکور دیوار نشیمن و اتاق خواب , انواع جدید مدل قفسه کتاب با طراحی مدرن برای اتاق نشیمن و اتاق خواب , ایده های جدید برای طراحی کتابخانه های دیواری , ایده های جدید برای طراحی کتابخانه های لوکس , دکوراسیونی مناسب برای کتابخوان های حرفه ایی , زیباترین مدل های قفسه و کتابخانه کودکان

آخرین مطالب بخش اتاق خواب , پذیرایی – اتاق نشیمن

 • ۲۵ مدل تخت دوطبقه جدید مناسب اتاق کودکان [در سال ۲۰۱۹]
 • ۳۸ مدل شیک پرده اتاق خواب و نشیمن به رنگ آبی و رنگی [در سال جدید]
 • قیمت خرید ۵۸ مدل تخت خواب یک نفره [سرویس خواب تک نفره] در سال ۹۷
 • قیمت خرید ۸۰ مدل دراور و جاکفشی جدید مدرن در سال ۹۶ – چوبی ام دی اف
 • قصد خرید کمد لباس دارید؟ قیمت ۶۸ مدل کمد لباس با آدرس فروش

پیشنهادات ویژه اتاق برای ادامه

 • نبض بازار

  قیمت خرید ۶۰ مدل کوسن مبل [کوسن مدرن و سنتی- بالش مبل] در سال ۹۷

 • نبض بازار

  قیمت خرید ۸۰ مدل دراور و جاکفشی جدید مدرن در سال ۹۶ – چوبی ام دی اف

 • بهترین روش چیدمان کمد دیواری برای بنمایش گذاشتن لباس های شیک

 • مدل کمد اتاق خواب در دکوراسیون های کلاسیک، مدرن و امروزی


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

خرید ۳۷ مدل فلش ۳۲ گیگ حرفه ای [ فلش مموری اورجینال ] قیمت ارزان

در گذشته انتقال انواع فایل ها جزو کار های سخت و زمان بر بود بدلیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *