خانه / جدیدترین دیزاین منزل / طراحی داخلی منحصر به فرد دفتر کار جدید Microsoft

طراحی داخلی منحصر به فرد دفتر کار جدید Microsoft

موقعیت دفتر کار جدید مایکروسافت واقع در واشنگتن می باشد که برای طراحی و اجرای این پروژه اداری گروه معماری GGLO و Studio8 همکاری داشته اند.

مایکروسافت برای طراحی نیازمند یک محیط کاری جهت ارتقاء ماموریت ها و وظایف کاری به منظور توانمندسازی هر فرد و سازمان برای دستیابی بیشتر به فناوری، طبیعت و نیروی کار بوده است که مبنای طراحی در نظر گرفته شده است.

مرکز فناوری مایکروسافت، با توجه به استراتژی های کاری در فضاهایی شامل سی و شش هزار فوت مربع (۱۰۹۷۳ متر مربع) برای مشتریان و کارمندان طراحی شده است.

لابی پذیرش، با طراحی منحصر به فرد در سقف، قسمتی مرکزی در فضاست که به منظور یادگیری و برقراری تعاملات در مورد تکنولوژی و تجارب مایکروسافت ایجاد شده است. حوزه ها در پلان به نحوی ساماندهی شده تا علاوه بر تحریک خلاقیت و پویایی در فضا در مورد فعالیت های کاری و با توجه به نیاز های زیست محیطی طبقه بندی شوند.

از سوی دیگر به منظور احساس دعوت کنندگی و مهمان نوازی برای مشتریان و همچنین ایجاد احساس خوب و افزایش انعطاف پذیری در محیط کار و کارمندان، در طراحی سعی شده تا فضایی همراه با آرامش و همچنین برای همکاری و کار تیمی ایجاد شود.

تحریریه دکوبوم

منبع: retaildesignblog


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

دکوراسیون آژانس هواپیمایی با طراحی شیک و کاربردی

دکوراسیون آژانس هواپیمایی آژانس های هواپیمایی دفاتری می باشند که افراد جهت مشاوره و برنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *