خانه / جدیدترین دیزاین منزل / دکور و چیدمان مغازه ی میوه فروشی مدرن

دکور و چیدمان مغازه ی میوه فروشی مدرن

میوه فروشی جذاب  با مساحت۷۰ مترمربع در شهرکی یف پایتخت اوکراین است.مسئولیت طراحی فروشگاه  Fresh & Go به عهده استودیو طراحی YUDIN بوده است.در این فروشگاه آب میوه ،سالاد ،میوه ، چای ، روغن به صورت خشک و یا تازه در یخچال و قفسه ها قرار داده شده و به فروش می رسد. غذای تازه باعث حس سرزندگی، احساس شادابی و فکر باز می شود. دکوراسیون فروشگاه به خوبی می تواند هدف اصلی که مفید بودن بودن برای سلامتی است، نشان دهد همچنین تنوع رنگی میوه ها در این طراحی بسیار تاثیرگذار و یک المان مهم در جهت دستیابی به احساس سلامتی و شادابی است.

چیدمان میوه فروشی

این فضا به مراجعه کنندگان این امکان را میدهد که از شلوغی فضای شهر دور شوند.کانسپت اصلی طرح بر مبنای ایده های سبز ،توجه به سلامتی بوده و به حداکثر رساندن حس مثبت درون افراد است.بیشترین توجه در طراحی به روشنایی فضا و لوازم و مورد دیگر نظم در ترتیب قرارگیری محصولات است که همانند یک تابلو نقاشی رنگارنگ جلب توجه می کند.توجه به دمای مطلوب برای محصولات و زنده نگه داشتن حس تازگی یکی دیگر از عوامل مهم در طراحی بوده است.

چیدمان میوه فروشی

مجموعه ای از محصولات درون جعبه و بروی چهارپایه های فلزی قرار گرفته اند تا نمایی دیگر از محصولات و راحتی در انتخاب را برای مشتریان مهیا کنند.این امکان برای مشتریان فراه شده تا بتوانند محصولات موردنظرشان از یخچال یا باکس های چوبی انتخاب کنند و محدودیتی برای انتخاب و سفارش وجود ندارد.

چیدمان میوه فروشی

طراحان تلاش کردند که از پتانسل باکس قرار داده شده در مرکز مغازه در جهت افزایش کارایی نیز استفاده کنند.در طراحی باکس های مرکزی از رنگ سفید و سبز به خاطر همخوانی بیشتر با سایر قسمت ها استفاده شده است.

چیدمان میوه فروشی

از تخت سه لایی در فروشگاه به وفور استفاده شده است؛باکس ها،سقف،دیواربالای ویترین و ساخت درختی نمادین در مرکز فروشگاه.برای تامین نور کافی از لامپ های که به تخته سه لایی متصل شده اند استفاده شد است.عناصر طبیعی به کاربرده شده در مغازه شامل سنگ،چوب،فلز و.. که نشان دهنده ی هدف پروژه است.

چیدمان میوه فروشی

چیدمان میوه فروشی

چیدمان میوه فروشی

چیدمان میوه فروشی

چیدمان میوه فروشی

تحریریه دکوبوم

منبع: آرل


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

آشنایی با ۶ نمونه از گیاهان مقاوم به گرما

زیبایی گیاهان مقاوم به گرما گیاهان مقاوم به گرما معمولاً گیاهانی هستند که عاشق خورشید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *