خانه / جدیدترین دیزاین منزل / دکوراسیون ۲۳ نشیمن مدرن با فرش های سیاه سفید

دکوراسیون ۲۳ نشیمن مدرن با فرش های سیاه سفید

در طراحی دکوراسیون داخلی فرش ها نقش مهمی را در ایجاد تغییرات ایفا می کنند و می توانند زیبایی و تناسب فضا را بیشتر نموده و علاوه بر آن به گرمی فضا و ایجاد آسایش کمک زیادی می کنند.

فرش ها به خصوص فرش های ایرانی ترکیبی از رنگ های مختلف هستند که به خانه روح بخشیده و دکوراسیون را تغییر می دهند اما در خانه های مدرن  از فرش های ساده تر و مدرن تر بهره می گیرند که معمولا در هارمونی با رنگ دکوراسیون بوده و تعادل را در فضا بیشتر می نماید  امروزه در دکوراسیون نشیمن برخی کاربران ترجیح می دهند از فرش های دارای الگوها و طرح های بیشتر و یا رنگ های سفید و سیاه استفاده کنند که در  این خانه ها ایده ای مدرن و جذاب می باشد  این فرش ها با گردش بصری و با افزودن طرح و بافت به دکوراسیون  تغییرات چشمگیری ایجاد می کنند و در تلفیق با سایر اجزای دکوراسیون می توانند نقطه تمرکز بصری مناسبی در فضا ایجاد کنند.

کنتراست خلاقانه  این دو رنگ متضاد در کنارهم و در ترکیب با سایر عناصر دکوراسیون باعث افزودن پویایی و احساس هنری به دکوراسیون می شود.

اگرچه استفاده از فرش های سفید و سیاه با الگوهای مختلف رویکردی جسورانه در آرایش فضایی و و چیمان فضا محسوب می شود اما می تواند اگر در جای مناسب استفاده شود فضایی زیبا و چشم نواز ایجاد نماید در ادامه با تصاویر بیشتر با دکوبوم همراه باشید….

تحریریه دکوبوم

منبع: homedesignlover

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

با آخرین مطالب دکوبوم در ادامه همراه باشید….


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

۱۴نمونه رنگ سبز سدری در دکوراسیون و رنگ‌های خنثی

رنگ سبز سدری در دکوراسیون؛ نمایش طبیعت رنگ سبز سدری در دکوراسیون نیز مانند تمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *