خانه / جدیدترین دیزاین منزل / تطبیق نقشه باگوآ با پلان منزل یا دفتر کار

تطبیق نقشه باگوآ با پلان منزل یا دفتر کار

 برای موقعیت یابی نقشه فنگ شویی باگوآ نیاز دارید تا برخی از قوانین فنگ شویی ساده را دنبال کنید. معمولا نمودار باگوآ را با درب ورودی همراستا می کنیم. درب ورودی در فنگشویی به معنای انرژی زندگی است جایی که تمام انرژی به فضا وارد می کند با این حال، اگر درب جلویی خانه یا ورودی، مسدود شده و یا هرگز استفاده نمی شود، دری که بیشترین استفاده از آن می شود را برای همراستا کردن نقشه باگوآی فنگ شویی معیار قرار دهید. 

 برای همراستا کردن نقشه باگوآ، تصور کنید از دیدگاه یک پرنده از بالا به خانه خود نگاه می کنید و سپس نقشه را روی خانه خود قرار دهید. درب جلویی یا ورودی خانه شما باید با پایین نقشه باگوآ همراستا شود و بر روی هم منطبق شود.

شما می توانید قالب نمودار باگوآ را بکشید یا فشرده کنید، به طوری که اکثریت فضای خانه خود را در داخل نقشه باگوآ، بگنجانید. اگر خانه مربعی یا مستطیل شکل دارید که تمامی قسمت های نمودار باگوآ را در آن بگنجانید. اما اگر نقشه خانه در نقشه باگوآ منطقه ای کم یا اضافه دارد قانون کلی این است که بخشی از باگوآ از دست رفته است اگر فضای منفی کمتر از نصف اندازه آن قسمت باشد این مورد تایید می شود.

اما نگران نباشید اگرچه مناطق از دست رفته در نواحی مربوط به زندگیتان مشکلاتی ایجاد می کند اما با پر کردن نمادین  و درمان های فنگ شویی  مناسب  نواحی از دست رفته در بیرون را با یک ساختار پوشیده، سکو، نور پردازی، گیاهان، شمع، سنگ های تزئینی، محوطه سازی زیبا یا کریستال کوارتز ایجاد کنید.

اگر شما نمی توانید هیچ کاری برای فراهم کردن اینگونه لوازم و وسایل انجام دهید، پس می توانید از داخل این کار را انجام دهید. یک آینه، چراغ و یا دیگر لوازم درمان فنگ شویی را بر روی دیوار یا نزدیک ترین دیوار به منطقه باگوآ از دست رفته، قرار دهید. اگر در این مناطق پنجره وجود دارد، شما همچنین می توانید به منظور ارتقاء و گردش چی (انرژی)، یک کریستال در پنجره نصب کنید.

اما مناطق اضافی، می توانند بسیار مفید باشند و بسته به منطقه قرارگیری می توانند حوزه را تقویت نمایند.

نمودار باگوآ فنگ شویی برای تمام طبقات به همین صورت تطبیق داده می شود. فقظ کافیست  نقشه باگوآ فنگ شویی را برای هر اتاق بطور جداگانه بکار ببریدو آن  را با درب ورودی به اتاق همراستا کنید.

حتی می توانید میز کار خود را مانند پلان خانه در نظر بگیرید و با قرار دادن نقشه باگوا وسایل روی میز را برای تقویت فنگشویی و سلامتی به کار ببرید.

در روزهای آینده به صورت جداگانه به راهکارهایی برای تقویت هر یک از نواحی می پردازیم با فنگ شویی گام به گام نوروزی  با دکوبوم همراه باشید….

تحریریه دکوبوم

 

 


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

دکوراسیون داخلی کافه کیک و صبحانه

گروه معماران: Hotels Only موقعیت: روسیه دسته بندی: بازسازی مساحت: ۱۳۰ متر مربع سال پروژه:۲۰۱۹ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *