خانه / جدیدترین دیزاین منزل / ترندهای تزئین و دکوراسیون کریسمَس ۲۰۱۹-۲۰۲۰  

ترندهای تزئین و دکوراسیون کریسمَس ۲۰۱۹-۲۰۲۰  

کریسمَس یا نوئل جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامی‌داشت زادروز مسیح برگزار می‌شود و استفاده کردن از رنگ هایی همانند قرمز و سفید و طلایی برای چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه در این ایام از گذشته بسیار مرسوم بوده است.

برای دکوراسیون کریسمس به دنبال چیزی جادویی، منحصر به فرد و تغییر دهنده هستید؟ عموم مردم معتقدند که کریسمس جادویی است پر از شگفتی ها و نور اما ممکن است برای طراحان ودکوراتورها چیزی بیشتر از تعطیلات و سرگرمی مفرح باشد، سحر و جادو با بو و طعم رنگ ها، نور، خاطرات و انتظارات …. با استفاده از اکسسوری ها و چیدمان متناسب !

روند طراحی و دکوراسیون برای کریسمس امسال غالبا غنی است در ادامه با بررسی آثار طراحان مشهور و کاتالوگهای معتبر، برای پیشنهادهای مرسوم دکوراسیونی کریسمس امسال با دکوبوم همراه باشید…..

تزئینات کریسمس امسال سرشار از متریال ها و عناصر طبیعی با شعار “کمتر است بیشتر” سادگی ، زیبایی سبک مینیمال و گاهی رنگ های جسورانه و جذاب به همراه رنگ های آبی تیره، خاکستری، قهوه ای و سبز جنگلی کلاسیک را به ارمغان می آورد.

از سوی دیگر استفاده از فلزات امسال بسیار پر کاربرد است و ترکیبی از رنگ های جسورانه با عناصر فلزی نیز مرسوم است. رنگ های زنگ زده با تناژ های قرمز، نارنجی و قهوه ای، انتخابی غیر متعارف، اما گرم و ایده آل برای این تزئینات محسوب می شود.

استفاده از رنگ های تیره و کثیف ممکن است یک انتخاب جسورانه باشد به ویژه در مقایسه با ترکیبات سفید و نقره ای از روند سال های گذشته این تغییرات بیشتر به چشم می آید.

عناصر طبیعی، سبزی های سنتی موجود در طبیعت ، چوب خام و گیاهان و کاج های طبیعی را فراموش نکنید و با ترکیب اکسسوری ها و نورها و عناصر تزئینی در کنار این عناصر طبیعی سبکی منحصر به فرد به فضا ببخشید.

تحریریه دکوبوم

منبع: interiorzine


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

طراحی پذیرایی کوچک با ۳۵ طراحی کاربردی و اصولی

طراحی پذیرایی کوچک طراحی پذیرایی کوچک برای بیشتر افراد به چالشی بزرگ تبدیل شده و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *